DEFENCE SUN MELTING CREAM 50+

€13.36
Krem mbrojtes me Spf 50 per lekure normale dhe te thate.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 2839

Dhuron nje mbrojtje te trefishte ndaj diellit:

- Mbron nga demtimet afatshkurtra qe rrezet UVA dhe UVB shkaktojne.

- Mbron nga radikalet e lira te shkaktuara nga rrezet IR.

- Mbron nga demtimet afategjata fale kompleksit “PRO- REPAIR”.

Permban:  

Filtra UVA dhe UVB

Kompleks Pro-Repair:  nje sinergji e vecante mes perberesve aktiv si:  

Niacina: Lufton demet biologjike, duke forcuar mbrojtjen natyrore te ADN-se dhe mekanizmat e rigjenerimit.

Beta-Glukan / L-karnitine: Patente perberesish qe stimulojne sistemet e mbrojtjes natyrale te lekures, dhe luftojne kunder radikaleve te lire.

Vitamina E: Ka veti antioksiduese.

Perdorimi: Aplikojeni produktin para ekspozimit ne diell dhe perserisni aplikimin sa here te jete e nevojshme ose cdo dy ore.

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI FU -FARMA .........Tirane
FARMACI AMOS (F.KRUJE)FUSHE KRUJE LAGJJA PUNETORI KRUJE0672960195
FARMACI SUPERFARMA Rr Vllazen Huta nr 119-Tirane0694278526
Farmacia 10/1Tirane Rr.Muhamed Gjollesha, nr 2 0692959779
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
FARMACI FATJONI_TRTEK KMY_TIRANE45200130 ,0698339994
Farmaci Argentina_LEShengjin-Lezhe0695261906 / 0695784251
FARMACI HYKA BeratKutalli Berat698933553
FARMACI ENIKA DRDurres052231187
FARMACI ORANGE 41ELBASAN Rruga Jonaq Kilica lagja Dyli Haxhire
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI FARMACITY-FISHTA 1Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit Tirane 0693063744
FARMACI KONI A (PEDIATRIA)Tirane0692055515
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.