Latte Solare Abbronzante Protettivo SPF 30 - Viso

€20.66
Krem mbrojtes ndaj diellit, ne trajte qumeshti, me faktor mbrojtes SPF 30. Ideal per lekurat sensitive dhe gjate diteve te nxehta.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2206

Ndihmon ne marrjen e nje ngjyre graduale dhe te sigurt, pa u djegur. Permban vaj monoi, i cili ne veprim sinergjik me vajin e arganit dhe avokados ndihmon ne rritjen e elasticitetit te lekures dhe hidratimin e saj. E pasur me nje arome te mrekullueshme monoi. Aplikohet dhe perthithet lehtesisht nga lekura.

Perdorimi: Tundeni para perdorimit. Aplikoni kremin ne lekure 20 minuta para se te ekspozoheni ne diell dhe masazhojeni ate . Riaplikojeni serisht cdo 2 ore, ose sa here qe dilni nga uji.

Paketimi: 150 ml

I testuar per nikelin. Me arome hipoalergjike. Rezistent ndaj ujit.

 

 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.