Latte Solare Abbronzante Nutriente 6 SPF - Viso e

€20.66
Krem mbrojtes ndaj diellit, per fytyren dhe trupin me faktor mbrojtes SPF 6. I pershtatshem per lekura me tonalitet mesatar ne te erret ose per ato qe kane marre ngjyre.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1616

Ndihmon ne marrjen e nje ngjyre intensive, graduale dhe qe zgjat. Prania e vajit te luleve monoi hidraton dhe qeteson lekuren, vaji i arganit dhuron nje efekt antirrudhe, ndersa vaji i ullirit dhe i avokados rrisin elasticitetin e lekures. Perthithet lehtesisht nga lekura.

Perdorimi: Tundeni para perdorimit. Aplikoni kremin ne lekure 20 minuta para se te ekspozoheni ne diell dhe masazhojeni ate. Riaplikojeni serisht cdo 2 ore, ose sa here qe dilni nga uji.

Paketimi: 200 ml

I testuar per nikelin. Me arome hipoalergjike. Rezistent ndaj ujit.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitTrupi
Sipas tipit te produktitKrem
Sipas LinjaveDr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.