Sun Shield SPF 50 +

3 500 Lekë
Krem mbrojtes per fytyren me specter te gjere UVA dhe UVB. Rekomandohet per te gjitha tipet e lekures.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2718

Rekomandohet per lekuren e tipit te 1 (lekure shume e bardhe e pigmentuar). Ofron mbrojtje maksimale ndaj rrezeve UVA, UVB. I testuar dermatologjikisht.

Perdorimi: Aplikoni kremin ne lekure 30 minuta para ekspozimit ne diell dhe perserisni aplikimin sa here te jete e nevojshme.

Paketimi: 75 ml

Perberja:

 

• Bis-etilhekziloksifenol tetoksifenil triazine: filtra UVB and UVA 

• Metilen bis-benzotriazolil tetrametilbutilfenol: Filtra UVA 

• Etilhekzil triazone:Filtra UVB 

• Dioksid Titaniumi: Mikro-filtra fizik UVA dhe UVB

• Ectoin®: Nje substance e prodhuar nga mikro-organizmat, e cila mbron qelizat nga i nxehti, i ftohti dhe rrezet UV.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404 / 0682758824
FARMACI CANI BURRELBURREL
FARMACI BONSAI PHARMARruga e Kavajes,Njesia Bashkiake nr10 Tirane0698755020
FARMACI FARMALINE TIRANEKodra e Diellit Kristal TIRANE685210718
FARMACI MARSIDA SHShkoder0688380564
Farmaci Marsida Topci_PGLagje Nr3_Pogradec694851541
Farmaci GENIUS LAB SHPKTirane Rruga Kavajes0693525520/0693033164
FARMACI 24 (XHULIANA NIKOLLA) Lagja Beslidhja Bulevardi Gjergj Fishta Lezhe0672050081
FARMACI ITALB PHARMATirane0686015696
Farmaci DYRRAHDurres,Lagjja 17, Rr Halil Myrto, kt 10693461774
FARMACI WENDITirane0673138822
FARMACI PHARMALIFE_DRLagja nr.17 rruga"Neki Libohova"-Durres0692077739
FARMACI GLEDIS TIRANETIRANE0675562444
FARMACI DOPPEL HERZ TIRANEPrane 21 Dhjetorit TIRANE
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.