Crema 12% BIO&VEGAN

€29.56
Krem me acid glikolik 12 %, i pershtatshem per lekurat normale dhe mikse.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0702

Acidi glikolik ushtron nje efekt eksfolues, stimulon rigjenerimin qelizor dhe prodhimin e kolagjenit dhe elastines, duke qene keshtu nje antirrudhe i fuqishem. Aloe vera, mullaga e bardhe dhe bari i pezmit ndihmojne ne hidratimin dhe tonifikimin e lekures. I pasur gjithashtu me vitaminat A dhe E.

Perdorimi: Perdoret per trajtim 30 ditor. Aplikohet ne mengjes dhe ne mbremje pas perdorimit te BEFORE TREATMENT LOTION dhe para perdorimit te Iperidrella (ne mengjes) and Ipernutrella (ne mbremje). Ne ditet e para te aplikimit rekomandohet te shperlahet pas disa minutave, per te shmangur skuqjen e lekures.

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.