Rich Eye Contour Cream

2 700 Lekë
Krem me cilesi te larte qe mbron dhe kujdeset per zonen sensitive perreth syve.
Availability: In stock
SKU: 1131

- Parandalon dhe trajton rrathet e erret te syve,borsat dhe shenjat e lodhjes se lekures.

- Me veti te theksuara antirrudhe.

Perdorimi: Aplikoni ne lekuren e pastruar ne zonen e syve ne mengjes dhe darke.

Paketimi: 30 ml.

Perberja: Vaji macadamia

Izomerat sakaridi

Acid hialuronik

Vitamine A

Vitamine E

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI TROPLINI DRDurres0698735629
FARMACI JULI_KORCEKORCE699239633
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ITALB PHARMATirane0686015696
Farmaci ED PHARMA Tirane Tirane Rruga Dibres, PallatiTower Bridge 3, Kati 10694647764 ,0682181194
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI NILA DURRESDURRES0692939476 / 0699415511
FARMACI EVA-FARMA Tirane042400526
Farmaci Marsida Topci_PGLagje Nr3_Pogradec694851541
Farmaci ABISTirane Rruga Rrapo Hekali Nj Administrative 130695694145
FARMACI GALENOS_TRTIRANE, RR'DIBRES"0693645041
Farmaci Argentina_LEShengjin-Lezhe0695261906 / 0695784251
Farmaci Sidorela DidoKorce Lagjja 4 Rr Todi Vogli 0692300577
FARMACI PHARMALIFE_DRLagja nr.17 rruga"Neki Libohova"-Durres0692077739
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
Products specifications
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Janssen
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.