Rich Eye Contour Cream

2 700 Lekë
Krem me cilesi te larte qe mbron dhe kujdeset per zonen sensitive perreth syve.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1131

- Parandalon dhe trajton rrathet e erret te syve,borsat dhe shenjat e lodhjes se lekures.

- Me veti te theksuara antirrudhe.

Perdorimi: Aplikoni ne lekuren e pastruar ne zonen e syve ne mengjes dhe darke.

Paketimi: 30 ml.

Perberja: Vaji macadamia

Izomerat sakaridi

Acid hialuronik

Vitamine A

Vitamine E

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Sidorela DidoKorce Lagjja 4 Rr Todi Vogli 0692300577
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
FARMACI ZALMER_KorceBilisht-Korce694588759
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.