Vitamin C & Sea Buckthorn Moisturizer

2 300 Lekë
Krem me funksion zbardhues dhe rigjenerues per lekure te kombinuar ose te thate me shenja hiperpigmentimi, tonalitet jo te njetrajtshem, akne ose imperfeksione te tjera.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Vitamin C & Sea Buckthorn Moisturizer ndihmon lëkurën që të ruajë hidratimin dhe likidet e tjerë jetësorë, që i nevojiten për të promovuar elasticitetin, shkëlqimin dhe shëndetin e saj. Vitamina E ndihmon në përmirësimin e imperfeksioneve të tjera, të zakonshme për lëkurat sensitive dhe të kombinuara.

Përdorimi: Pasi të këni pastruar lëkurën, aplikoni kremin në fytyrë dhe qafë duke e masazhuar derisa të përthithet krejtësisht.

Paketimi: 59 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI LAURA FARMA (MEDRESEJA) Tirane Tirane MEDRESEJA 0672024631
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI MATADurres0682078231
FARMACI E.SHERRI_LELEZHE, LGJ"BESELIDHJA"0686683404
FARMACI HYRA DR.Durres0699764205
FARMACI JULI_KORCEKORCE699239633
FARMACI ROMA ELBElbasan0693637216
Farmaci Perparim JazexhiuBerat
FARMACI NILA DURRESDURRES692939476
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.