HELIXINE Snail Cream Alla Bava Di Lumaca Contorno

€32.00
Krem me jarge kermilli per zonen rreth syve me efekt antirrudhe.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 9782

- I pershtatshem per tu perdorur poshte make up-it duke ju siguruar nje teksure me te mire dhe nje shkelqim natyral.

- Largon qelizat e vdekura nga lekura duke ju siguruar nje pamje rinore.

- I pershtatshem per te gjitha tipet e lekures.

- Ka efekt zbutes, hidratues, ushqyes dhe elasticizant.

- Aplikohet rreth zones se syve.

- Aplikohet ne mengjes dhe ne mbremje pas pastrimit te lekures.

- Arome te lehte e delikate.

Paketimi: 15 ml

 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Blue PharmaCasa Italia, Kati 1 Tirane0695217058
Specifikime
Sipas trupit Syte
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Helixine
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.