DEFENCE EYE DARK CIRCLE PERFECTOR

2 100 Lekë
Krem me ngjyre 2 ne 1 per zonen e syve. Fale ngjyres se tij redukton pamjen e rratheve te zinj dhe ne te njejten kohe punon per trajtimin e tyre. I testuar oftamologjikisht. I pershtatshem per sy shume te ndjeshem dhe persona qe mbajne lente.
Availability: In stock
SKU: 3010

Permban:

Pigmente minerale te mikronizuara: Japin nje ton shume te lehte organik ne lekure, e cila sipas teorise se ngjyrave plotesuese redukton ngjyren e erret te krijuar rreth syve.

Trokserutin: E njohur edhe si vitamina P4, trokserutina eshte nje bioflavonoid qe mbron enet e gjakut dhe stimulon mikroqarkullimin.

Perdorimi: Aplikoni produktin ne zonen rreth konturit te syrit ne mengjes dhe/ose ne mbremje pas pastrimit te lekures. Ideal per baze make up-i dhe per zonen rreth syve.

Paketimi: 15 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Neo 1Tirane Farke Liqeni i thate kompleksi Kolombo 0695295675
FARMACI LIRA DHE ROZA TIRANEKAMEZ TIRANE0698468517
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan0699554622 / 0696471086
FARMACI MEDIKAMENTATIRANE
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
Products specifications
Sipas trupit Syte
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.