TRIDERM BABY&KID PROTECTIVE CREAM 20% ZINC OXIDE

850 Lekë
Krem me nje teksure te bute qe perthithet lehtesisht dhe mbron lekuren e bebeve nga irritimet. I pasur me oksid zinku 20%, pantenol, alantoine dhe vitamine E. Ideal per tu perdorur pas nderrimit te pelenave.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11296

Permban:

Oksidi i zinkut 20%: Ka veti qetesuese dhe riparuese. Ideal per te trajtuar skuqjen dhe acarimin e lekures.

Alantoine dhe Pantenol: Riparojne lekuren.

Vitamina E: Ka efekt antioksidues dhe hidratues.

Gjalpi Shea: Gjalp vegjetal qe zbut dhe mbron lekuren, gjithashtu qeteson skuqjen dhe riparon lekuren.

Perdorimi: Aplikoni kremin ne lekuren e bebes, vecanerisht ne zonat e irrituara(skuqura). Perdoreni pas nderrimit te cdo pelene.

Paketimi: 100 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI DJEPAXHIJA SHKODER, Rr Isuf Sokoli prane klubit te gjuetareve0699777985 / 0693747700
Farmaci FarmaTea Tirane Rruga Hamdi Garunja0692336305
FARMACI WENDITirane0673138822
Marije Dobra Tirane Rruga Bajran Curri ndertesa 4790694733700
Farmaci VeliaLezhe Mamurras Kurbin lagjja Zef Hoti 0696318339
FARMACI PETAL FARMA TIRANETIRANE0694008900
FARMACI FLORITirane
FARMACI ANARruga 5 Maji Tirane0682012282
FARMACI VITALITE_TRTirane,Rr"Ali Demi",Hyrja 1,Ap 3 0696558740
FARMACI DITE E NATE 1Njesia bashkiake nr.2 Rruga Luigj Gurakuqi 0699910010
FARMACI PANACEA TIRANERruga HOXHA TAHSIM TIRANE044500202
FARMACI Albana Shakaj(Ejona)Tirane Rruga Haxhi Dalliu, pallati 200, kt 10692031031
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380 / 694331663
Specifikime
Sipas trupit Bebe dhe femije
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.