TRIDERM BABY&KID PROTECTIVE CREAM 20% ZINC OXIDE

850 Lekë
Krem me nje teksure te bute qe perthithet lehtesisht dhe mbron lekuren e bebeve nga irritimet. I pasur me oksid zinku 20%, pantenol, alantoine dhe vitamine E. Ideal per tu perdorur pas nderrimit te pelenave.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11296

Permban:

Oksidi i zinkut 20%: Ka veti qetesuese dhe riparuese. Ideal per te trajtuar skuqjen dhe acarimin e lekures.

Alantoine dhe Pantenol: Riparojne lekuren.

Vitamina E: Ka efekt antioksidues dhe hidratues.

Gjalpi Shea: Gjalp vegjetal qe zbut dhe mbron lekuren, gjithashtu qeteson skuqjen dhe riparon lekuren.

Perdorimi: Aplikoni kremin ne lekuren e bebes, vecanerisht ne zonat e irrituara(skuqura). Perdoreni pas nderrimit te cdo pelene.

Paketimi: 100 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI GLEDIS TIRANETIRANE0675562444
FARMACI ABCRruga Don Bosko Tirane0696846777
FARMACI KAMEL FARMA Tirane Tirane Pol.Qendrore
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
FARMACI FLORITirane
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
Farmaci KAMEL Tirane(Qyteti Nxenesve)Tirane Qyteti Nxenesve0684068144 ,0694265298
FARMACI EDEN TIRANEZogu i zi TIRANE0694255869
Farmaci ANA-2014 TIRANEPrane Rruga e Teleferikut TIRANE695705558
FARMACI EVA Tirane Tirane RRUGA QEMAL STAFA2345949
FARMACI Albana Shakaj(Ejona)Tirane
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
FARMACI MIA_TR (D.BOSKO)TIRANE,DON BOSKO042205331 / 0694893930
Farmaci Neo 1Tirane Farke Liqeni i thate kompleksi Kolombo 0695295675
FARMACI MALVINA TIRANEUnaza e re TIRANE0675243933
FARMACI LOLA ANILAKAVAJE055243654 / 0695561182
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
Farmaci Mona TrYzberisht Tirane695224209
FARMACI ROMA ELBElbasan0693637216
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
Specifikime
Sipas trupit Bebe dhe femije
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.