PROXERA KERATOFF 10% UREA CREAM

1 450 Lekë
Krem me ure 10%, per trajtimin dhe parandalimin e gjendjeve deskuamuese, pllakave kutane dhe hiperkeratozat. Ka efekt hidratues dhe zbutes. Nxit diferencimin e keratinociteve dhe redukton proliferimin, duke rivendosur nje barriere hidrolipidike.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0404

Permban: 10% ure, sodium laktat, trigliceride, glukonolaktone.

Perdorimi: Aplikoni produktin ne pjeset e prekura dhe perhapeni derisa te absorbohet plotesisht. Perseriteni aplikimin, nese eshte e nevojshme, 2 ose me shume here ne dite. Per format veçanerisht te agravuara, rekomandohet te perdoret ne kombinim me Proxera Lipogel.

Paketimi: 100 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ERION ABDIHOXHA_ELELBASAN0692272175
FARMACI DITE E NATE 18Rr Hoxha Tasim Tirane0699910010
Farmaci Select PharmaTirane Rr Muhamed Gjollesha pll77,shk2,ap150693777046
FARMACI LIFETirane042245522
FARMACI MILANO ELBASANElbasan0692110984
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI KAMEL FARMA Tirane Tirane Pol.Qendrore
Farmaci ANA-2014 TIRANEPrane Rruga e Teleferikut TIRANE695705558
FARMACI EVA Tirane Tirane RRUGA QEMAL STAFA2345949
Farmaci LIZETA TERMINALIKorce Lagjja 9 Rr Kico Greco 0682019477
FARMACI MIA_TR (D.BOSKO)TIRANE,DON BOSKO042205331 / 0694893930
Farmaci SOTA 1 TIRANERruga T Tashko Pazari i RI TIRANE693928577
FARMACI BESA TIRANESHKOLLA E KUQE TIRANE
FARMACI KSANTI FARMA TIRANEQyteti Studenti TIRANE0695707146
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
FARMACI ZALMER_KorceBilisht-Korce694588759
Farmaci DITE NATE 4_TRTirane Rr Dibres0699910010
FARMACI FLUTURATirane0697574708
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI Rrapaj TRRruga Bajram Curri Tirane 692676212
FARMACI GRAND FARMARruga Myslym Shyri,pallati "EURO G.C"Sh.p.k Tirane0692065207
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
Farmaci NOEL _TR (Kashar)Tirane,Kashar,rr Aleksandri i madh0696785460
FARMACI SARA_TRRr.Frosina Plaku_Tirane672067272
Farmaci ORANGE 002 FARMACI SHPKTirane,Rruga Qemal Stafa , pll nr10/780697723161, 0692209778
FARMACI AGIMI 1 Tirane Tirane Astiri0696563486, 0673225364
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
FARMACI ORNELA MUHARruga "Avdyl Paja",Pallati Inerti shpk Tirane0697616388
VITAVIX SHPKTirane Rruga Kongresi i manastirit0672042717
FARMACI PEPKOLAJ_TRTIRANE 0695764995
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.