Vitaforce C Cream

€29.16
Krem me veti te fuqishme antirrudhe.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 2347

- Mbron lekuren nga radikalet e lira

- Rigjeneron dhe I jep vitalitet lekures

- Tonifikon dhe hidraton.

Perdorimi: Aplikoni kremin ne lekuren e pastruar ne mengjes dhe ne mbremje.

Ideal nese kombinohet me serumin Vitaforce C skin complex, per nje efekt te dyfishte.

Paketimi: 50 ml

Perberja: Vitamin C

Vitamine E

Acid hialuronik

Ekstrakt Limoni

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci "NARDI" MollaRruga Lord Bajron Laprake TIRANE0682051222
Farmaci ABISTirane Rruga Rrapo Hekali Nj Administrative 130695694145
FARMACI MUCO TIRANEPrane parkut te autobuzave TIRANE673383930
FARMACI EUROFARMA Tirane Tirane D. Bosko0697801275
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI LAURA FARMA (MEDRESEJA) Tirane Tirane MEDRESEJA 0672024631
FARMACI GENI & LORI_TRTIRANE042359286 / 0692065008
FARMACI FARMA NET ALBANIA 9Rruga Myslym Shyri kati 0 Tirane042275675
FARMACI LEJDI LAPRAKELAPRAKE_TIRANE0689028598
FARMACI ZHANI VALIASVALIAS TIRANE0693846940
FARMACI FARMAVITTA 29 (ELB)Lagja Kongresi i Elbasanit Elbasan
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
FARMACI MILANO_TR (Unaza e Re)Tirane0697857976
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI PETAL FARMA TIRANETIRANE0694008900
Farmaci SINAPS PharmaTirane Rruga DON BOSKO pall Meld shpk kt 10696077522
FARMACI BLEDI TIRANETirane Kashar Lagjja Yzberisht Rr.Loni Ligori 0695448393
FARMACI NANA FARMATirane Rruga Muhamet Deliu Qesarak Tirane0685778522
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.