Vitamin D-3 Cream 1,000 IU per gram

1 580 Lekë
Krem me vitamine D3 ne nivel te larte i cili ushqen dhe hidraton lekuren e thate.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Kremi me vitamin D3 i jep lëkurës hidratim intesiv dhe nutrientët më të nevojshëm. 1g nga Vitamin D3 Cream përmban 1000IU vitaminë D3 për të hidratuar lëkurën e thatë dhe pa jetë, 500IU vitaminë A për ta rigjeneruar dhe për ti ofruar veti antioksiduese dhe 50IU vitaminë E për të zbutur lëkurën e acaruar. E gjithë kjo në një aplikim të vetëm.

Përdorimi: Për të mbajtur lëkurën të ushqyer dhe të hidratuar aplikoni 1/4 e një luge caji cdo ditë.

Paketimi: 118 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.