DEFENCE XAGE ULTIMATE REPAIR FILLER NIGHT CREAM

€33.53
Krem nate me efekt te fuqishem riparues. Redukton rrudhat e thella dhe e ben lekuren me kompakte. Ne mengjes lekura do te duket me e re dhe plot shkelqim. I pershtatshem per te gjitha tipet e lekures.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2894

Permban:

Rejuvenate SGF™: Kompleks me perberes te vecante, duke perfshire matrikine, sakaride te prodhuara bioteknologjikisht dhe ekstrakt te paster te krokodit, qe stimulojne clirimin e faktoreve kryesore te rigjenerimit se lekures, duke rritur keshtu aktivitetin e fibroblasteve dhe biodisponueshmerine e kolagjenit natyror, elastines dhe acidit hialuronik.

Genistein: Izoflavon soje qe stimulon prodhimin e kolagjenit dhe elastines.

Ekstrakt mikroalge bioteknologjik (Euglena gracilis): Revitalizon metabolizmin qelizor, forcon lekuren dhe redukton shenjat e lodhjes.

Ekstrakti i fares se Lupines: Pengon enzimat pergjegjese per prishjen e strukturave mbeshtetese te lekures (kolagjen dhe elastine).

Perdorimi: Aplikojeni ne mbremje ne fytyre dhe dekolte pas pastrimit te lekures.

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI MUCO TIRANEPrane parkut te autobuzave TIRANE673383930
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Farmaci JAKO-SHSHKODER0694899999 / 0692274224
FARMACI SHALLARI TIRANEKashar,Yzberisht TIRANE692256740
FARMACI ALAN Tirane Tirane SAUK0676027588 / 698810838
FARMACI MILANO ELBASANElbasan0692110984
FARMACI JURI LACLa�0695613353
FARMACI ENI PHARMARRUGA E KAVAJES PALLATI 185 TIRANE0695217153
FARMACI UNIVERS XHONAElbasan0693693841
FARMACI TOP PHARMA Tirane Tirane RR"5 MAJI', QENDRA CONCORD 0672420281 , 0696366714
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci BALLOLLI-01Librazhd,lagjja 2 Rr Qazim Murtini pall19 kt 10692624634
FARMACI YLLITirane0684043778
FARMACI GJERGJI TIRANETirane0695833019
FARMACI ERA 91 TIRANERruga Bill Klinton,njesia Bashk.nr 13 TIRANE0683808008
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan0699554622 / 0696471086
Farmaci SINAPS PharmaTirane Rruga DON BOSKO pall Meld shpk kt 10696077522
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI NANA FARMATirane Rruga Muhamet Deliu Qesarak Tirane0685778522
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike

Kliente qe blene kete produkt blene edhe

Picture of Skin Refining Enzyme PEEL
€28.35
Picture of DEFENCE MY AGE GIFT BOX
€54.27
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.