Night Replenisher

2 800 Lekë
Krem nate me perberes unik i njohur dhe i provuar per efektin antirrudhe ne lekure te thate.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1096

- Rikthen elasticitetin ne lekurat qe kane humbur tonusin dhe shkelqimin

- Mbron lekuren nga radikalet e lira

- Lekura duket e re, e shendetshme dhe rrezatuese

Perdorimi: Aplikoni ne fytyre dhe ne qafe cdo mbremje

Paketimi 50 ml

Perberesit: Acid Hialuronik

Vaj Avokado

Ekstrakt bimor nga Ehite Lupines

Vitamine E

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI NERSI FARMA PORCELAN - TIRANE0672583037
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Marsida Topci_PGLagje Nr3_Pogradec694851541
Farmaci ABISTirane Rruga Rrapo Hekali Nj Administrative 130695694145
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.