Brightening Night Care

€21.87
Krem nate me veprim te trefishte: Depigmentues, hidratues, antirrudhe.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10231

Perdorimi: Aplikoni cdo dite ne mbremje pas pastrimit te lekures.

Paketimi: 50 ml

Perberja: Heksylresorcinol

Ekstracti Valtheria Indica dhe acide frutore

Acid Hialuronik

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI MARSIDA SHShkoder0688380564
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci DYRRAHDurres,Lagjja 17, Rr Halil Myrto, kt 10693461774
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.