DEFENCE XAGE PRIME REVITALISING SMOOTHING BALM

3 470 Lekë
Krem ne forme balm-i ideal per lekurat e thata dhe shume te thata. Zbut, revitalizon, redukton rrudhat e para dhe permireson qendrueshmerine dhe elasticitetin e lekures. Ideal per tu perdorur gjate diteve te ftohta si dhe si baze per make-up.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 2121

Permban:

Rejuvenate SGF™: Kompleks me perberes te vecante, duke perfshire matrikine, sakaride te prodhuara bioteknologjikisht dhe ekstrakt te paster te krokodit, qe stimulojne clirimin e faktoreve kryesore te rigjenerimit se lekures, duke rritur keshtu aktivitetin e fibroblasteve dhe biodisponueshmerine e kolagjenit natyror, elastines dhe acidit hialuronik.

Ekstrakt Lyche: I pasur me polifenole, mbron nga stresi oksidativ i shkaktuar nga rrezatimi UVA dhe UVB. Hidraton lekuren dhe permiresuar shkelqimin e saj.  

Perdorimi: Aplikojeni ne mengjes dhe mbremje ne fytyre dhe dekolte. Perdoreni pas serumit SKINERGY per rezultate me te mira.  

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI 1 MAJI VloreVlore Lagja 1 Maji Rruga Sazani 0693346450
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci 4 LIFETirane Rruga Sitki Cico pll 3 ap 10698509933
FARMACI KOPLIKU_SHKODERSHKODER0686012505
FARMACI PRANVERAFier
FARMACI NIDA_TRIsh Uzina Enver_TIRANE693012388
FARMACI DEA-FARMA Tirane Tirane DAJT666286500/ 0697306192
Farmaci Doarta MulgeciRr.Spiro Xheka,Mbrapa Golden City Tirane0695710083
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.