Mild Creamy Cleanser

2 200 Lekë
Krem pastrues per lekure te thate i cili e le ate te hidratuar, te bute dhe te lemuar.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2218

Perdorimi: Aplikoni Mild Creamy Cleanser ne fytyre dhe ne qafe, cdo mengjes dhe mbremje. Shpelajeni me uje te bollshem.

Paketimi: 200 ml

Perberja: Vaj avocado- I pasur me acide yndyrore te pangopura, Vitamine A, E dhe D.

Nuk permban: Konservante, pa parfum dhe pa gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci BALLOLLI-01Librazhd,lagjja 2 Rr Qazim Murtini pall19 kt 10692624634
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci ABISTirane Rruga Rrapo Hekali Nj Administrative 130695694145
Farmaci ParidSarande Lagja nr 1 Rruga Butrinti0695708959
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
FARMACI ZALMER_KorceBilisht-Korce694588759
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.