Mild Cleansing Cream

2 400 Lekë
Krem pastrues per perdorim te perditshem per lekuren sensitive. Eleminon papastertite dhe ruan balancen natyrale te lekures.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1864

Perdorimi: Aplikoni kremin ne mengjes dhe ne mbremje  dhe shpelajeni me uje te bollshem.

Paketimi: 150 ml

Perberja: Vaji i kokosit

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404 / 0682758824
FARMACI ITALB PHARMATirane0686015696
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.