Pasta Aloe Baby

€14.58
Krem per bebet i cili redukton skuqjet dhe irritimet e lekures te shkaktuara nga pelenat, larjet e shpeshta te lekures dhe nga i ftohti.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0589

Oksidi i zinkut, gjalpi shea, vaji jojoba dhe i bajames, krijojne nje barriere mbrojtese per lekuren, duke e mbrojtur ate nga irritimet. Vaji ullirit bene te mundur perthithjen e lendeve aktive me lehte nga lekura. Te gjithe perberesit jane zgjedhur me kujdes per t’ju pershtatur lekures delikate te bebeve.

Perdorimi: Aplikoni kremin ne zonat e skuqura te lekures.

Paketimi: 100 ml

Organik. Vegan. I testuar per nikelin.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Bebe dhe femije
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.