HELIXINE Snail Cream Alla Bava Di Lumaca Viso

€40.50
Krem per fytyren me baze jargen e kermillit.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 9781

Duke qene se ky krem nuk ka ne perbajtje vajra eshte shume i pershtatshem per tu perdorur nga lekura problematike me akne per eleminimin e akneve, poreve te bllokuara, pikave te zeza, dhjamoreve, lezioneve dhe ne vecanti shenjave te lena nga aknet.

- Rigjeneron lekuren pa shkaktuar asnje irritim te saj duke ushtruar gjithashtu nje efekt antibakterial.

- Pas perdorimit te vazhdueshem eleminon njollat kafe ne lekure, si dhe rikthen shkelqimin natyral te lekures suaj.

- I pershtatshem per te gjitha tipet e lekures.

- Ka efekt zbutes, hidratues, ushqyes dhe elasticizant.

- Aplikohet ne fytyre dhe qafe.

- Aplikohet ne mengjes dhe ne mbremje pas pastrimit te lekures.

- Arome te lehte e delikate.

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitKrem
Sipas LinjaveHelixine
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.