Anti-Pollution Cream

€24.30
Krem per lekure sensitive i cili mbron lekuren nga stresi oksidativ.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1346

- Rrit aftesine mbrojtese te lekures nga faktoret e jashtem (ajri i ndotur,ndryshimet e temperatures, rrezatimet uv)

- Redukton rrudhat e shkaktuara nga dehidratimi i lekures

- Hidraton dhe shkelqen lekuren tuaj

Perdorimi: Aplikoni kremin ne mengjes dhe ne mbremje.

Ideal i kombinuar me Pro– imune serum i cili eshte projektuar per te stabilizuar qelizat imune te lekures ndersa kremi Anti–pollution e mbron lekuren nga faktoret e jashtem.

Paketimi: 50 ml

Perberja: Ekstakti i kanelles se kuqe

Allantoin

Gjalpi shea

Acid hialuronik

Izomerat i sakaridit

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.