DEFENCE EYE ANTI-PUFFINESS GEL EYE CONTOUR

€17.01
Krem per qeskat e krijuara poshte syve. Perthithet lehtesisht nga lekura dhe eshte ideal per tu perdorur si baze per make up-in. Testuar oftamologjikisht edhe tek syte me te ndjeshem si dhe per personat qe mbajne lente.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 3009

Permban:

Ekstrakt Plankton: Efekt te forte dekongjestant. Veti vazoprotektive qe ndihmojne per te minimizuar qeskat perreth syve.

Ekstrakti i Chlorella: Ekstrakt mikroalge i pasur me aminoacide qe ngjasojne ngushte me aminoacidet ne kolagjenin e njeriut. Ndihmon ne rindertimin e kolagjenit ne muret e kapilareve, duke patur keshtu nje efekt dekogjestionues.

Ekstrakti i pulpes Baobab: I pasur me sheqerna dhe acide alfa-hidroksi, ka efekt hidratues dhe rigjenerues, ndersa zbut siperfaqen e lekures ne te njejten kohe.

Perdorimi: Aplikoni produktin ne konturin e syve ne mengjes dhe/ose mbremje pas pastrimit te lekures. Per nje efekt me te mire rekomandohet te ruhet ne frigorifer te pakten nje ore para aplikimit.

Paketimi: 15 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI SHEHUTirane0672071010
Farmaci MARSITirane Yzberisht Rruga Besim Alla ndertesa 120695881869
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci SINAPS PharmaTirane Rruga DON BOSKO pall Meld shpk kt 10696077522
FARMACI NANA FARMATirane Rruga Muhamet Deliu Qesarak Tirane0685778522
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
ILUMINA PHARMA (Rr.Dibres)TIRANE Rruga e Dibres
Specifikime
Sipas trupit Syte
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.