DEFENCE EYE ANTI-WRINKLE CREAM

€16.60
Krem per syte qe parandalon formimin e rrudhave dhe lufton ato ekzistuese. I testuar oftamologjikisht. I pershtatshem edhe per sy shume te ndjeshem dhe persona qe mbajne lente.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0335

Permban:

Beta-glukan/L-carnitine: Formule e patentuar qe stimulon sistemet mbrojtese te lekures, mbron nga fotoplakja dhe lufton radikalet e lira.

Biopolimer i proteinave te bajames se embel: Formon nje rrjete tri-dimensionale qe krijon nje film te vazhdueshem, elastik dhe te bute mbi lekure, i cili permireson qendrueshmerine dhe elasticitetin e lekures.

Acidi glicirretik dhe alfa-bisabolol: Substanca me origjine bimore me veti qetesuese, te cilat sigurojne lehtesim te skuqjes dhe acarimit te lekures.

Perdorimi: Aplikoni produktin ne zonen e konturit te syve ne mengjes dhe/ose ne mbremje, pas pastrimit te lekures.

Paketimi: 15 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI KOZETA VLVlore033227164 / 0698359966
FARMACI 1 MAJI VloreVlore Lagja 1 Maji Rruga Sazani 0693346450
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
Farmacia B +Tirane Rruga Mihal Grameno 0692607927
FARMACI EVA-FARMA Tirane042400526
FARMACI MALVINA TIRANEUnaza e re TIRANE0675243933
FARMACI VISI (LIQENI)Liqeni_Tirane042463118
FARMACI BESA TIRANESHKOLLA E KUQE TIRANE
FARMACI MUCO TIRANEPrane parkut te autobuzave TIRANE673383930
FARMACI EVA Tirane Tirane RRUGA QEMAL STAFA2345949
Farmaci ANA-2014 TIRANEPrane Rruga e Teleferikut TIRANE695705558
FARMACI ELSONA TACI_FIERFIER698244562
FARMACI SHEHUTirane0672071010
FARMACI ZHANI VALIASVALIAS TIRANE0693846940
FARMACI ZAIMITirane0698316554
Specifikime
Sipas trupit Syte
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.