Skin Youth Cream

€29.97
Krem revitalizues i cili mbron lekuren nga stresi oksidativ.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 1860

- Ristrukturon lekuren

- Rigjeneron lekuren ne saje te permbajtjes se sistemit te lipideve.

- Parandalon plakjen e parakohshme

- I rikthen hidratimin dhe shkelqimin lekures

Perdorimi: Aplikoni cdo mengjes dhe ne mbremje.

Paketimi: 50 ml

Perberja: Sistemi rigjenerues I lipideve (RSL)

Vitamin E

Ekstrakt orizi

Acid Hialuronik

Perdorimi: Aplikoni cdo mengjes dhe ne mbremje.

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.