Aloedermal Solar Crema Viso SPF 20

1 400 Lekë
Krem solar i lehte dhe delikat i formuluar per te mbrojtur lekuren e fytyres, qafes dhe pjesen rreth syve nga rrezet e demshme te diellit.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2163

Krem solar i lehtë dhe delikat i formuluar për të mbrojtur lëkurën e fytyrës, qafës dhe pjesën rreth syve nga rrezet e dëmshme të diellit. Aloedermal Solar është i pasur me principe natyrale si acidi Hialuronik dhe Coenzima Q10, Vaj Argani dhe Vitaminë E. Kremi Solar me SPF 20 përmban ekstrakt nga Mucuna Pruriens, një bimë e pasur me L-DOPA e cila favorizon melaninën dhe procesin e pigmentimit të lëkurës.

Përdorimi: Aplikoni kremin në mënyrë uniforme në lëkurë para ekspozimit në diell. Përsëriteni aplikimin në rast ekspozimi të zgjatur ose pas larjes.

Paketimi: 75 ml

Aloe Vera

Vaj Ulliri

Acid Hialuronik

Vaj Argani

Coenzimë Q10

Vitaminë E

Sterole vegjetale

Mucuna pruriens

Nuk përmban: Parabene, ngjyrues artificial, konsevantë, SLS, SLES.

Klinikisht i testuar, Hipoalergjik

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI VIOLA 2Tirane0689036318
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave ESI
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.