PROXERA PSOMED 30 NAILS

€13.77
Krem trajtues me 30% ure per parandalimin e psoriazes dhe hiperkeratozes tek thonjte.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 3013

Permban: 30% ure, glukonolakton, acid laktik, glicerine, agjente stabilizues, uje te demineralizuar.

Perdorimi: Keshillohuni me mjekun/farmacistin tuaj .

Paketimi: 10 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI GLEDIS TIRANETIRANE0675562444
FARMACI LIKATirane Rruga 4 Deshmoret042241003
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
Specifikime
Sipas trupit Duart dhe thonjte
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.