TRIDERM LENIL+

€16.60
Krem trajtues per lekurat me dermatit dhe ekzeme.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0431

Krem per trajtimin e dermatitit atopik, dermatit te kontaktit (irritues dhe alergjik) dhe dermatitit seborroik. I dobishem per trajtimin e inflamacionit te lekures, vecanerisht kur ka natyre ekzematoze. Fale veprimit te kombinuar te perberesve qetesues dhe zbutes, kremi redukton skuqjen, djegien dhe kruajtjen e lekures.

Permban: Palmitate furfuril, glicerofosfoinositol, bisabolol, vitamin E acetate, fitotosfingosine, 18 acid ß-glicirretinik.

Perdorimi: Aplikojeni sipas keshilles se mjekut/farmacistit tuaj.

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci NOEL _TR (Kashar)Tirane,Kashar,rr Aleksandri i madh0696785460
ELEZI FARM Sh.p.k Tirane Tirane Farm Elezi_Bulevardi Zh. Dark0674099602
FARMACI FLUTURATirane0697574708
Farmaci DITE E NATE 9TIRANE RRUGA E KAVAJES PALLATI 2070699910010
FARMACI YLLITirane0684043778
FARMACI ORNELA_TRPerballe KMY-se Tirane
FARMACI DITE E NATE 18Rr Hoxha Tasim Tirane0699910010
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
FARMACI PINK DHE BLU PHARMTirane Rruga Dali Ndreu,mbi Maternitetin e Ri 0693893026
FARMACI ARIENDTirane42469709 / 0675277729
FARMACI BIOSTirane044302778
FARMACI UNIVERS XHONAElbasan0693693841
FARMACI LILOTirane0672078554
FARMACI FARMACITY-FISHTA 1Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit Tirane 0693063744
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI INAPHARMA Tirane Tirane Porcelan 0696630699
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI IDEA FARM TIRANERruga Mine Peza TIRANE0673744402 , 0673050770
FARMACI SHEHUTirane0672071010
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
FARMACI ZAIMITirane0698316554
FARMACI LUBONJA TIRANESheshi Willson TIRANE697061217
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.