Aloedermal Crema Mani

650 Lekë
Kremi per duart Aloedermal mbron lekuren e duarve nga skuqja, kjo fale fitosteroleve, Aloe Vera dhe Acidit Gliciretinik te pranishem ne formulim.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2528

Kremi për duart Aloedermal mbron lëkurën e duarve nga skuqja, kjo falë fitosteroleve, Aloe Vera dhe Acidit Gliciretinik të pranishëm në formulim. Vaji i bajames së ëmbël dhe Borage kanë veti zbutëse dhe ushqyese ndërsa vaji i Avokados ruan tonusin dhe elasticitetin e lëkurës. Vitamina E mban lëkurën e hidratuar dhe e mbron nga agjentët e jashtëm.

Përdorimi: Aplikoni kremin tek duart dhe masazhojeni derisa të përthihet krejtësisht.

Paketimi: 75 ml

Aloe Vera

Sterole vegjetale

Vaj Bajame

Vaj Borage

Gjalpë Shea

Acid Gliciretik

Vaj Avokado

Kamomil

Meliloto

Mullagë

Vitaminë E

 

Nuk përmban: Parabene, ngjyrues artificial, konsevantë, SLS, SLES.

Klinikisht i testuar, Hipoalergjik

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
FARMACI EGNATIA_ELELBASAN686033036
FARMACI LLANAJ_VLORERruga Trans ballkanike_Vlore0698149988 / 0693713516
FARMACI EMATirane0684054733
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI SAIMIR MERGJYLI_LELEZHE21523595
FARMACI VIOLA 2Tirane0689036318
FARMACI Luljeta Beu Leka_KavajeKavaje0692507060
FARMACI ISI KORCE ( ALMA JORGJI )Korce0698296331
Specifikime
Sipas trupit Duart dhe thonjte
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave ESI
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.