Completely Kissable Peppermint Lip Balm

300 Lekë
Labelo organike dhe pa gluten e cila zbut dhe hidraton buzet fale perberjes me vaj luledielli, dyll blete, vitamine E.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Përbërësit: Vaj luledielli (Helianthus Annuus)*, dyll blete (Cera Alba)*, vaj ulliri ekstra i virgjër (Olea Europaea)*, vaj mente (Mentha Piperita)*, vaj nga farat e kërpit (Cannabis Sativa)*, vitaminë E tokoferol nga soja. *E certifikuar organike.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci SEFAFier Lagjja 15 Tetori Rruga Mico Papuciu0696583432
FARMACI GJERGJI TIRANETirane0695833019
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
FARMACI RIGERS PRANE SELVISE - TIRANE0672003142
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
Farmaci Farmavitta 12Kavaje Lagjja nr 1
FARMACI MEG + Farma_TRMedreseja_Tirane0696208374
FARMACI LOGOS TRTIRANE0695444438 / 0698403690
Farmaci Farmavitta 1 Tirane Tirane Bulevardi Zogu I
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
Farmaci DODA Tirane Rruga Ndreko Rino Nr 7 0682218104, 0683024536
DEA ONE SHPKTirane Rruga Myslym Shyri pll nr 56/20696415464 / 0672166172
FARMACI ISI KORCE ( ALMA JORGJI )Korce0698296331
FARMACI VALBONATirane0692113487
Farmaci NEXTPHARMATirane Rr. Haxhi Dalliu God. 12 Hyrja 20699150093
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG0694769600 , 0696154711
Farmaci Mati KoKorce Bulevardi Gjergj Kastrioti Zona kadastrale 80696639743
Farmaci Denisa Tirane Don Bosko Rruga Muzaket 0698694258
FARMACI NILA DURRESDURRES692939476
Farmaci A. Xheblati_BRBERAT695653507
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
API ALPHARMA 1Bulevardi "Zogu I" Godina ish-Zeri Popullit Tirane0692030001
FARMACI DOPPEL HERZ TIRANEPrane 21 Dhjetorit TIRANE
FARMACI FATJONA VLOREVLORE0694737049
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.