Completely Kissable Pomegranate Lip Balm

300 Lekë
Labelo organike dhe pa gluten e cila zbut dhe hidraton buzet fale perberjes me vaj luledielli, dyll blete, vitamine E.
Availability: In stock
SKU: 10144

Përbërësit: Vaj luledielli(Helianthus Annuus)* dyll blete (Cera Alba)*,vaj ulliri ekstra I virgjër(Olea Europaea)*, vaj shege(Punica Granatum)*,vaj nga farat e kërpit(Cannabis Sativa)*,vitaminë E tokoferol nga soja. E certifikuar organike.*

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI INTERNACIONAL-2Tirane0692711228
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI ALFA PGPogradec0692055145
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
Farmaci Mati KoKorce Bulevardi Gjergj Kastrioti Zona kadastrale 80696639743
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
FARMACI MEGI_KOKORCE699650596
FARMACI TREVI_ElbasanPaperr-Elbasan692514626
Farmaci SALUS PLUS DurresSektori Iliria Durres674036703
FARMACI KAMEL FARMA Tirane (Laprak)Tirane Laprak676008703
FARMACI MEDICIN HOUSE_ELBElbasan698949921 / 697610162
Farmaci AMICA PLUSTirane, Blv Gjergj Fishta kulla 2 kt 10692128330/0695814307
FARMACI MANDI KOKorce
FARMACI GJERMANE_ELBELBASAN0693213844
FARMACI 21 TIRANERr.Frederik Shirokai TIRANE(21 Dhjetori)0693644133
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
Farmaci LINDA_LULgj."�lirimi"-Lushnje698770591
Farmaci Orange farmaci 026Tirane Rruga Myslym Shyri godina 12 hyrja 1
FARMACI ESLERLagjja Qemal Stafa,Rr.Daut Borici_Shkoder0697724487
Products specifications
Sipas trupit Buzet
Sipas tipit te produktit Lip Balm
Sipas Linjave NOW
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.