Completely Kissable Pomegranate Lip Balm

300 Lekë
Labelo organike dhe pa gluten e cila zbut dhe hidraton buzet fale perberjes me vaj luledielli, dyll blete, vitamine E.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Përbërësit: Vaj luledielli(Helianthus Annuus)* dyll blete (Cera Alba)*,vaj ulliri ekstra I virgjër(Olea Europaea)*, vaj shege(Punica Granatum)*,vaj nga farat e kërpit(Cannabis Sativa)*,vitaminë E tokoferol nga soja. E certifikuar organike.*

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI GLEDIS TIRANETIRANE0675562444
Farmaci Pharma Egnatia AlketiKavaje Bulevardi Josif Budo0698771101
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
FARMACI LOLA ANILA 2 KAVAJE0693946262
Farmaci London 2 ElbasanElbasan Lagja Skenderbej, Rruga Iliaz Kosova0693776264
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
FARMACI BIOSTirane044302778
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
Farmaci Mega LacLac Lagj. Nr3 Rr. Unaza, Ndr. 1kateshe0676200952
FARMACI VERDETirane042254651
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
Farmaci LINDA_LULgj."�lirimi"-Lushnje698770591
Farmaci Blerdi Elbasan5-Maji, Pall 580/15 Elbasan0692791515
FARMACI BETA _K. ParisitKom Parisit-TIRANE 0694890175
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
FARMACI REI LAPRAKE Tirane Tirane TEK BURGU 3130693894346
FARMACI KELVIN _TRTIRANNE , RR'DIBRES'042376737
Farmaci Alba-(Italiane)_ELElbasan692312772
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
FARMACI HELGATirane0693918288
FARMACI MOZAIKU_TRTIRANE042223571
FARMACI HERBA FARMA_TIRANETIRANE, PLL"DELIJORGJI' ,PERBALL"GLOBE CENTRE"0682080345 , 0695424436
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG0694769600 , 0696154711
Farmaci Silva TIRANEPrane Kopshtit Zoologjik TIRANE0692390029
FARMACI KELA_DRDURRES697840347
FARMACI LATO TRTIRANE,PRANE SHKOLLES BASHKUAR (ISH-F.RENOL)0693177715
FARMACI IMENARruga Avni Rustemi-Korce0695397966
Farmaci Mati KoKorce Bulevardi Gjergj Kastrioti Zona kadastrale 80696639743
FARMACI SAIMIR MERGJYLI_LELEZHE21523595
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
FARMACI OLA FARMA_KJPerballe spitalit Kavaje0682099920
FARMACI MILANO_TR (Unaza e Re)Tirane0697857976
FARMACI BERLIN-PHARMA NR.1-ELBElbasan,Lagja Kongresi Elbasanit pallati 30/30694274586
DEA ONE SHPKTirane Rruga Myslym Shyri pll nr 56/20696415464 / 0672166172
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
Farmaci LIZETA TERMINALIKorce Lagjja 9 Rr Kico Greco 0682019477
FARMACI LEKLI 2 TRTIRANE
FARMACI EMBI FARMA ELBELBASAN692540210
Farmaci GENIUS LAB SHPKTirane Rruga Kavajes0693525520/0693033164
Farmaci AMICA PLUSTirane, Blv Gjergj Fishta kulla 2 kt 10692128330/0695814307
FARMACI SUELA (Joana Mihani)Tirane693756402
FARMACI IDIALTirane042243844
FARMACI MELSA-PRIM Tirane Rruga Ali Shefqeti,Godina nr 53,kati 1 Tirane0672353185
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.