Completely Kissable Vanilla Lip Balm

€2.43
Labelo organike dhe pa gluten e cila zbut dhe hidraton buzet fale perberjes me vaj luledielli, dyll blete, vitamine E.
Availability: In stock
SKU: 10145

Përbërësit: Vaj luledielli(Helianthus Annuus)*dyll blete (Cera Alba)*, vaj ulliri ekstra i virgjër(Olea Europaea)*,shije vanilje *,vaj nga farat e kërpit(Cannabis Sativa)*,vitaminë E tokoferol nga soja. E certifikuar organike.*

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ESLERLagjja Qemal Stafa,Rr.Daut Borici_Shkoder0697724487
Farmaci.alTirane Rruga Grigor Heba, okjekt 2kateshe, kati 10692089606
FARMACI JULI_KORCEKORCE699239633
FARMACI KAMEL FARMA Tirane (Laprak)Tirane Laprak676008703
Farmaci Romina SRSarande Lagj. Nr3, Rr. Lefter Talo0695867641
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI LUENABerat0693328322
FARMACI EVA ELBASANELBASAN0692277833
FARMACI ARBA Tirane Tirane Prane urgjences_ish ekspozita698467285
FARMACI MATADurres0682078231
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
FARMACI GLEDIS TIRANETIRANE0675562444
FARMACI PHARMALIFE_DRLagja nr.17 rruga"Neki Libohova"-Durres0692077739
FARMACI MUJA TRTIRANE LAGJA ASTIR0682038207
FARMACI ARNISA TiraneBulevardi "Shqiperia" Godina Agimi,hyrja 9 Tirane0692334184 / 0697496801
Farmaci Mati KoKorce Bulevardi Gjergj Kastrioti Zona kadastrale 80696639743
Farmaci Efigjenia PaciKorce Lagjja 1 Blv Republika 0677126777
FARMACI NR 1 KOKorce082254862
Products specifications
Sipas trupit Buzet
Sipas tipit te produktit Lip Balm
Sipas Linjave NOW
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.