DEFENCE COLOR EYE PENCIL

1 050 Lekë
Laps per syte i disponueshem ne 7 nuanca. I pershtatshem per tu aplikuar brenda dhe jashte zones se syve. I testuar oftamologjikisht. I pershtatshem per lekura sensitive dhe per personat qe mbajne lente kontakti.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0320

Permban:

Perzierje nga dyllra vegjetal (dyll blete, candelilla, carnauba):  Bejne teksturen te dendur, por te bute.

Lipide bimore:  Lehtesojne shperndarjen e produktit mbi lekure.

Agjentet teksturizues: Pluhra mikroskpik qe lehtesojne shperndarjen e produkteve mbi lekure pas aplikimit.

Perdorimi:  Aplikojeni si cdo laps tjeter per syte.

Paketimi: 3 g 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci MEDIGREEN_(Bio plus) Tirane Tirane Rr Vllazen Huta God Nr 60692044817
FARMACI EUROPHARMRruga Asim Zeneli,nj.Bashkiake 2(COIN) Tirane0693325099
Farmaci.alTirane Rruga Grigor Heba, okjekt 2kateshe, kati 10692089606
FARMACI XHULIO_VLOREVLORE0698497029
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
Farmaci FarmaTea Tirane Rruga Hamdi Garunja0692336305
FARMACI TOP PHARMA Tirane Tirane RR"5 MAJI', QENDRA CONCORD 0672420281 , 0696366714
FARMACI BESA TIRANESHKOLLA E KUQE TIRANE
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
FARMACI FLUTURATirane0697574708
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI GALENOS_TRTIRANE, RR'DIBRES"0693645041
Farmaci Neo 1Tirane Farke Liqeni i thate kompleksi Kolombo 0695295675
FARMACI LOLA ANILAKAVAJE055243654 / 0695561182
Kristi GuberajTirane Rruga Lord Bajron0696639171
FARMACI KLODI FIERFIER034226314 / 693862188
Farmaci Egnatia _KJKAVAJE 698771101
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
FARMACI GRAND MEDICINE PHARMACYLagja Bashkimi Rr.Zaho Koka Vlore0696926987
FARMACI BORA Tirane Rruga Ali Demi, Pallati 155, Shk. 1,Tirane042378370 ,0696407370
FARMACI HERBA PHARMRruga Myslym Shyri Tirane0699822367
FARMACI 24 (XHULIANA NIKOLLA) Lagja Beslidhja Bulevardi Gjergj Fishta Lezhe0672050081
Farmaci DYRRAHDurres,Lagjja 17, Rr Halil Myrto, kt 10693461774
FARMACI ALGO FARMA TIRANEKomuna e Parisit TIRANE0698738377
FARMACI VERA TRTirane042254966
FARMACI SARA_TRRr.Frosina Plaku_Tirane672067272
Farmaci ParidSarande Lagja nr 1 Rruga Butrinti0695708959
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
Farmaci ARENATirane Rruga Gjon Pali II qendra tregtare Arena0692077700
FARMACI ALTAFARMA Rruga Tefta Tashko nr.6 Tirane0692077700
Farmaci Kasa_DRDurres0693571843
FARMACI EVI_VL (Adhurim Hoxha)VLORE
FARMACI JULI_KORCEKORCE699239633
FARMACI IBRO FARMABulevardi Zhan D'Ark,Tirane0684021112
Specifikime
Sipas trupit Buzet
Sipas tipit te produktit Makeup
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.