DEFENCE COLOR NATURAL EYEBROW LINER

€9.32
Laps per vetullat. I disponueshem ne 2 nuanca (301-302).
Availability: In stock
SKU: 2670

Permban:

Agjent teksturizues (sericite): Permiresojne aplikimin e produktit si dhe e bejne ate te qendroje me gjate ne lekure.

Perdorimi:  Aplikojeni si cdo laps tjeter vetullash. Eshte me prehje.

                                                                                       

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI GURGA RR.ELBTIRANE Rr"Mihal Grameno"pll4,shk 5 .ap 2042371399
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI ENISA TIRANEFresku TIRANE0696103680
FARMACI DALIPI DRDurres0686261268
FARMACI ZAIMITirane0698316554
Products specifications
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Makeup
Sipas Linjave Bionike
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.