DEFENCE CLEANSING MOUSSE 150 ml

€15.39
Lares fytyre ne forme shkume per lekure sensitive, normale dhe te thate. Largon cdo papasterti nga lekura pa demtuar barrieren hidrolipidike te saj, duke e lene lekuren te bute e te hidratuar.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2361

Permban:

Humektante: I jep shkumes nje trajte kremoze e cila ndihmon ne eleminimin e papastertive dhe makeup-it nga fytyra.

Agjente pastrues te bute: Pastrojne lekuren butesisht dhe krijojne nje shtrese e cila e mbron lekuren.

Uje i distiluar trendafili: Veti rigjeneruese dhe qetesuese.

Vaj esencial kamomili nga Maroku: Vaj i nxjerre nga lulet e kamomilit te rritura ne Marok, me veti qetesuese per lekuren.

Perdorimi: Aplikoni shkumen ne lekure te lagur me levizje rrethore dhe me pas shpelajeni. Shmangni kontaktin me syte.

Paketimi: 150 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI KASA_TRTirane0695141697
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
Farmaci ABISTirane Rruga Rrapo Hekali Nj Administrative 130695694145
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI SARA_TRRr.Frosina Plaku_Tirane672067272
FARMACI RUBINITirane0692056124
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI KOZETA VLVlore033227164 / 0698359966
FARMACI FARMAVITTA 29 (ELB)Lagja Kongresi i Elbasanit Elbasan
FARMACI DEJONDurres Shijak Lagja Popullore 0697340978
Farmaci SIDITirane Rr Komuna e Parisit pall Pinareve0696706106
FARMACI FATJONA VLORELagjja 28 Nentori, Objekt nr.40694737049
Farmaci SINAPS PharmaTirane Rruga DON BOSKO pall Meld shpk kt 10696077522
FARMACI 21 (ANILA HASANAJ)Tirane Rruga Frederik Shiroka vila nr.12 Tirane0692332207
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI NANA FARMATirane Rruga Muhamet Deliu Qesarak Tirane0685778522
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
ILUMINA PHARMA (Rr.Dibres)TIRANE Rruga e Dibres
Farmaci VeliaLezhe Mamurras Kurbin lagjja Zef Hoti 0696318339
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.