DEFENCE REBALANCING CLEANSING GEL

€13.77
Lares fytyre ne trajte xheli i pershtatshem per lekura mikse dhe te yndyrshme edhe kur ato jane sensitive. Largon ne menyre delikate yndyren dhe cdo papasterti nga lekura duke i dhene lekures nje efekt mat.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2081

Permban:

Rreshira Pistacia lentiscus:  Ndihmon ne balancimin e yndyres se tepert. Redukton imperfeksionet e lekures dhe minimizon poret.  

Polifenole norvegjeze: Polifenole me veprim antibakterial dhe antioksidant te fuqishem.

Uje i distiluar(Mente) dhe vajra esencial: I japin lekures ndjesine e freskise.

Perdorimi: Perdoret dy here ne dite per pastrimin e fytyres. Aplikojeni ne lekure te lagur me levizje rrethore, duke shmangur kontaktin me syte dhe duke e aplikuar vecanerisht ne zonen T (balle, hunde dhe mjeker). Shpelajeni me uje te vaket.

Paketimi: 150 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI MUCO TIRANEPrane parkut te autobuzave TIRANE673383930
Farmaci Medic ALLagja Pavarsia_Vlore0693756511 , 0692020213
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
Farmaci MARSITirane Yzberisht Rruga Besim Alla ndertesa 120695881869
FARMACI ZAIMITirane0698316554
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI Gerta M.PEZAM Peza_Tirane0697852228 / 0672031594
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI KASA_TRTirane0695141697
FARMACI PEKA TIRANEKAMEZ, PRANE POLIKLINIKES TIRANE695719565
FARMACI AGIMI 1 Tirane Tirane Astiri0696563486, 0673225364
Farmaci SINAPS PharmaTirane Rruga DON BOSKO pall Meld shpk kt 10696077522
FARMACI 21 (ANILA HASANAJ)Tirane Rruga Frederik Shiroka vila nr.12 Tirane0692332207
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
FARMACI NILA DURRESDURRES0692939476 / 0699415511
FARMACI NANA FARMATirane Rruga Muhamet Deliu Qesarak Tirane0685778522
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
ILUMINA PHARMA (Rr.Dibres)TIRANE Rruga e Dibres
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.