Aloe Fresh Collutorio whitening

850 Lekë
Lares goje i formuluar nga nje kombinim unik i ekstrakteve natyrale me efekt antibakterial dhe zbardhues.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Falë ujit të oksigjenuar dhe Cetraria islandica parandalon zverdhjen e dhëmbëve, formimin e gurëzave, dëmtimet e dhëmbëve dhe halitozën pa ndikuar tek smalti. Ekstrakti i farave të grejpfrutit dhe xylitol parandalojnë shumimin bakterial, ndërsa Aloe Vera qetëson mukozat dhe gingivat.

Përdorimi: Mbushni një gjysëm mase dhe shpërlani gojën për 30 sekonda para ose pas larjes së dhëmbëve. Në fund nxirreni dhe shpërlani gojën me ujë.

Paketimi: 500 ml

Xylitol

Aloe Vera

Qitro

Ujë I oksigjenuar

Cetraria islandica

Nuk përmban: Flor, paraben, sakarinë, SLS dhe SLES

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI CALLIKU SHIJAK DURRES692050515
FARMACI MELA TIRANERruga Qamil Gurakuqi TIRANE698754994
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.