Aloe Fresh Collutorio

Lares goje i formuluar nga nje kombinim unik i ekstrakteve natyrale me efekt antibakterial.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Larës goje i formuluar nga një kombinim unik i ekstrakteve natyrale me efekt antibakterial.
Ky larës redukton gurzat, aromën e keqe të gojës, mbron mishrat e dhëmbëve dhe parandalon kariesin. Me shije mente.

Ekstrakti i farave të qitros, propolisi dhe xylitoli evitojnë shumëfishimin bakterial dhe favorizojnë një aromë të freskët goje. Aloe Vera ka veprim qetësues, antiinflamator, antibakterial dhe antiseptik.

Përdorimi: Mbushni një gjysëm mase dhe shpërlani gojën për 30 sekonda para ose pas larjes së dhëmbëve. Në fund nxirreni dhe shpërlani gojën me ujë.

Paketimi: 500 ml

Xylitol

Aloe Vera

Qitro

Sherebelë

Propolis

Escina

Nuk përmban: Flor, paraben, sakarinë, SLS dhe SLES

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI NR. 1 FIERPrane Universitetit Kristal Fier692151539
FARMACI TAULANT NACI _FR FIER698490659
Farmaci GENIUS LAB SHPKTirane Rruga Kavajes0693525520
FARMACI ELIDA CALI SRSARANDE692636344
Farmaci Eiden Farma TIRANEDon Bosko TIRANE685477876
FARMACI TELMA TIRANERr.5 Maji TIRANE699550237
FARMACI GRADICA Tirane Tirane BLV"Blu",KAMEZ662068032
FARMACI LIFETirane
Farmaci SensiBluRr. Elbasanit Pall. NR2 Prane Postes Tirane0672060320
FARMACI MELA TIRANERruga Qamil Gurakuqi TIRANE698754994
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG696154711
FARMACI CANI BURRELBURREL
FARMACI FISHTA 1Tirane
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.