DEFENCE B-LUCENT DAY-PEEL

€16.20
Lares ne forme kremi i cili pastron lekuren nga papasterite dhe fale efektit eksfoliues minimizon njollat dhe i jep lekures shkelqim.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2373

Permban:

PHAs (poly-hydroxy acids): Realizojne veprim eksfoliues. Ky veprim terheq qelizat e reja ne siperfaqen e lekures, te cilat i japin lekures nje pamje me te fresket dhe me te bute. Pervec kesaj, PHA ofrojne hidratim afatgjate dhe kane veti antioksiduese.

Perdorimi: Aplikojeni cdo dite ose sipas trajtimit, ne lekure te lagur duke masazhuar me levizje rrethore dhe duke shmangur zonen e syve. Shpelajeni me uje te vaket.

Paketimi: 150 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ZAIMITirane0698316554
FARMACI EUROFARMA Tirane Tirane D. Bosko0697801275
Farmaci NOEL _TR (Kashar)Tirane,Kashar,rr Aleksandri i madh0696785460
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
FARMACI TOP PHARMA Tirane Tirane RR"5 MAJI', QENDRA CONCORD 0672420281 , 0696366714
Farmaci Urgjenca Dr(Ilda Babamusta)Durres Lagj. nr8, Rr. Aleksander Goga0692721401
FARMACI Jurgen Babamusta_DRDurres052237386 / 0692126053
FARMACI TROPLINI DRDurres0698735629
Farmaci ED PHARMA Tirane Tirane Rruga Dibres, PallatiTower Bridge 3, Kati 10694647764 ,0682181194
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI BOSI_LBLibrazhd0698868816
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
FARMACI NILA DURRESDURRES0692939476 / 0699415511
FARMACI NANA FARMATirane Rruga Muhamet Deliu Qesarak Tirane0685778522
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.