Acknes detergente

€13.12
Lares ne trajte shkume, i bute dhe delikat, i pasur me principe natyrale me ideale per pastrimin e perditshem te fytyres.
Availability: In stock
SKU: 10585

Larës në trajtë shkume, i butë dhe delikat, i pasur me principe natyrale me ideale për pastrimin e përditshëm të fytyrës. Përshtatet me të gjitha llojet e lëkurës, ne veçanti me lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike dhe pika të zeza. Pastron fytyrën nga yndyra, përgjegjëse për aknet, duke ruajtur ekuilibrin e duhur hidrolipidik dhe lë lëkurën të freskët dhe të butë.

Përdorimi: Tundeni para përdorimit. Aplikoni një sasi të vogël nga shkuma në fytyrë dhe qafë, masazhojeni butësisht me ujë të ngrohtë.

Paketimi: 150 ml

Ujë nga gjethe Hamamelis Virginiana

Vaj nga gjethe Melaleuca Alternifolia

Lëng nga gjethe Aloe Barbadensis

Pantenol

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, konservantë, paraben, SLES, SLS

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
FARMACI BRUKALAC
FARMACI SIGRID HOXHA _DRDURRES0696740761
Products specifications
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave ESI
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.