Acknes detergente

1 620 Lekë
Lares ne trajte shkume, i bute dhe delikat, i pasur me principe natyrale me ideale per pastrimin e perditshem te fytyres.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Larës në trajtë shkume, i butë dhe delikat, i pasur me principe natyrale me ideale për pastrimin e përditshëm të fytyrës. Përshtatet me të gjitha llojet e lëkurës, ne veçanti me lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike dhe pika të zeza. Pastron fytyrën nga yndyra, përgjegjëse për aknet, duke ruajtur ekuilibrin e duhur hidrolipidik dhe lë lëkurën të freskët dhe të butë.

Përdorimi: Tundeni para përdorimit. Aplikoni një sasi të vogël nga shkuma në fytyrë dhe qafë, masazhojeni butësisht me ujë të ngrohtë.

Paketimi: 150 ml

Ujë nga gjethe Hamamelis Virginiana

Vaj nga gjethe Melaleuca Alternifolia

Lëng nga gjethe Aloe Barbadensis

Pantenol

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, konservantë, paraben, SLES, SLS

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Doarta MulgeciRr.Spiro Xheka,Mbrapa Golden City Tirane0695710083
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ENDI TIRANEPrane Dispancerise-TIRANE042256067
FARMACI ANJA POGRADECPOGRADEC0696152888
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
FARMACI ANI TIRANEPrane Astirit TIRANE693575083
FARMACI ZAIMITirane0698316554
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.