Le Dieci Erbe Colon Cleanse, 60 tableta

940 Lekë
Suplement ushqyes 100% me origjine natyrale, i perbere nga nje miks bimesh te bera pluhur dhe te presuara ne tablete.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11518

Suplement ushqyes 100% me origjinë natyrale, i përbërë nga një miks bimësh të bëra pluhur dhe të presuara në tabletë.
Aloe, Kaskara, Sena, Rhamnus Alpin e Rabarbaro përmirësojnë funksionin intestinal. Finoku, Likuirizia, Gentiana, lule qumështi dhe Marubi favorizojnë tretjen. Përmban gjithashtu xhel Aloe Vera i cili ka veprim detoksifikues.

Përdorimi: 1-2 tableta të shoqëruara me shumë ujë, në darkë para gjumit.

Paketimi: 30 tableta x 800 mg

Aloe vera konc.

200 mg

Lëvore Kascara Sagrada

160 mg

Lëng Aloe Ferox

120 mg

Finok

100 mg

Gjethe Sene

80 mg

Rrënjë Likuirizia

30 mg

Lëvore Rhamnus Alpin

20 mg

Rrënjë Gentiana

30 mg

Rrënjë/ ribosome Rabarbari

20 mg

Rrënjë lule qumështi

20 mg

Lule Marubi

20 mg

   

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, aromë artificiale, gluten, laktozë, OMG.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Orange Farmaci 024Tirane Perballe Qendres Kristal
FARMACI KSANTI FARMA TIRANEQyteti Studenti TIRANE0695707146
FARMACI AGIMITIRANE0672009254
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
FARMACI ELIO (Eljon Zekaj)Rruga Reshit Collaku Tirane0672225555
FARMACI DEGATirane0682079567
Farmaci FarmaTea Tirane Rruga Hamdi Garunja0692336305
Farmaci NEXTPHARMATirane Rr. Haxhi Dalliu God. 12 Hyrja 20699150093
FARMACI CENTRAL PHARMA GROUPRruga e Kosovareve prane diges se liqenit Tirane0692404124
Farmaci Medic ALLagja Pavarsia_Vlore0693756511 , 0692020213
FARMACI SARA_TRRr.Frosina Plaku_Tirane672067272
Farmaci ERNA FARMANjesia Bashkiake nr.11, Rr.Elez Isufi Kamez Tirane0676121290
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane QENDRA TREGETARE TIRANA RING CENTER0694067477
FARMACI PRANVERAFier
Farmaci Orange Farmaci 004 Yzberisht Rr. Mikel p.Maruli Gora Kati 1.Tirane
Farmaci ParidSarande Lagja nr 1 Rruga Butrinti0695708959
FARMACI TROPLINI DRDurres0698735629
FARMACI AMELIATirane0682051408
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
FARMACI PLUSTirane682257704 ,0697110170
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI FLORJAN_DRShkozet_DURRES0695442044
FARMACI RRAPOTIRANE0696368479
FARMACI MUCO TIRANEPrane parkut te autobuzave TIRANE673383930
FARMACI EKONOMITirane0696050620
FARMACI BOSI_LBLibrazhd0698868816
FARMACI ALMA QIRKOTirane042240693
FARMACI INA CELA TIRANEYzberisht TIRANE0692213639
FARMACI FARMABLEND 2Lagja Luigj Gurakuqi,rruga Aqif Pasha Elbasan0694040455 / 0676466831
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
Farmaci ESINFARMA 1Yrshek Kashar Rr. Nozllaku God 1 Tirane0693244939
Marije Dobra Tirane Rruga Bajran Curri ndertesa 4790694733700
FARMACI ZHANI VALIASVALIAS TIRANE0693846940
Farmaci ELVITirane Rruga Ndre Mjeda kompleksi Magnet0696906186
Farmaci DYRRAHDurres,Lagjja 17, Rr Halil Myrto, kt 10693461774
FARMACI JONAPHARMA_SHK SHKODER 0686541495
FARMACI Nr 13Sarande085222137/0693463531
Farmaci AMIKA++Tirane blv Gjergj Fishta kulla 2 kt 10699916404/0692128330
FARMACI ANGJA DURRESDurres0694882744 / 0695621130
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
FARMACI BETA (kodra e diellit)TRK Diellit-Tirane0696553256
FARMACI FELIX Tirane Tirane Rr.IRFAN TOMINI0696707356
FARMACI IRMA PRIFTILushnje0697240613
FARMACI SIENA _Orikum-VloreORIKUM-VLORE0696290554
FARMACI PEPKOLAJ_TRTIRANE 0695764995
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
FARMACI NEO TIRANELIBRI UNIVERSITAR TIRANE0692055312
FARMACI NIKEDA VOREVORE672178065
Farmaci Anisa MullahiFushekruje 0693935896
FARMACI ROMA DurresPerballe Flag ship centre Durres695442044
FARMACI KONI Tirane Tirane SELITE0699929017
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.