Apaxil Salviette Antitraspiranti 20 bustine

€12.39
Letra te lagura, praktike kunder djersitjes. Eleminojne djersitjen e shtuar dhe sigurojne mbrojtje ndaj formimit te djersitjes, duke e lene lekuren te bute e te thate.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 9780

Apaxil Salviette Antitraspiranti jane bazuar me formulen kunder djersitjes se Apaxil. Produkti eshte dizenjuar per personat te cilet vuajne nga hiperhidroza. 

Djersitja: Ka shume situata ne te cilen ndodh qe te keni djersitje me te shtuar se zakonisht dhe te ndiheni jo rehat, si pershembull: ne club, palester, gjate nje interviste apo prezantimi, ne skene, apo ne dite vecanerisht shume te nxehta. Apaxil Salviette Antitraspiranti eshte zgjedhja me praktike dhe me efektive per te gjithe.

Perdorimi: Perdorini Letrat Apaxil kunder djersitjes sa here ta ndjeni te nevojshme. Letrat jane te pershtatshme per tu perdorur ne cdo zone te trupit.
Shmangni kontaktet me membranat mukozale si buze, sy dhe hunde.

Paketimi: 10 bustina

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitAntidjerse
Sipas LinjaveApaxil
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.