Soffix Stretch Plaster

220 Lekë
Leukoplast i pershtatshem per lekurat delikate. Vesh siperfaqe te medha ose zonat rreth artikulacioneve. Eshte fleksibel, delikat dhe nuk pengon lekuren te marr fryme. I pershtatshem per te veshur plage te te gjitha llojeve, edhe ato kirurgjikale.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0234
Leukoplast i pershtatshem per lekurat delikate. Vesh siperfaqe te medha ose zonat rreth artikulacioneve. Eshte fleksibel, delikat dhe nuk pengon lekuren te marr fryme. I pershtatshem per te veshur plage te te gjitha llojeve, edhe ato kirurgjikale.
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Romina SRSarande Lagj. Nr3, Rr. Lefter Talo0695867641
Specifikime
Sipas Linjave PIC
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.