Acknes cerotti

Leukoplaste transparente ne forme rrethore, qe aplikohen direkt tek zona akneike e fytyres ose e trupit tuaj me baze vaj esencial tea tree.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Acknes cerotti janë leukoplaste transparentë në formë rrethore, që aplikohen direkt tek zona akneike e fytyrës ose e trupit tuaj me bazë vaj esencial tea tree. Produkti ideal për një lëkurë të shëndetshme, kundër shenjave të akneve dhe hiperpigmentimit.

Përdorimi: Pasi të keni larë dhe tharë lëkurën, vendosni leukoplastët tek aknet ose zonat që doni të trajtoni.

Paketimi: 24 cope

Vaj Tea Tree

Acido azelaik

Zink

Vitamina F

Aloe Vera

Vitamina A

Vitamina E

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, parfum, paraben, SLES, SLS.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Romina SRSarande Lagj. Nr3, Rr. Lefter Talo0695867641
Farmaci Pharma Store FloriRr. Kastriotet Ndertesa 83 Tirane
FARMACI KOZETA VLVlore
FARMACI FARMATECHTirane
FARMACI IRDA FIERFier
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.