LIPS HELP stick

€3.08
Balsam për buzët me efekt ushqyes dhe mbrojtës, i rekomanduar të përdoret vecanërisht në rast shfaqje ose parandalimi të herpes labialis.
Availability: In stock
SKU: 11181

Përdorimi: Përdoreni sipas nevojës.

Përbërësit: Ekstrakt Melissa Officinalis, Zink, Lanolinë, Vaj Nga Farat E Bimës Së Pambukut, Gjalpë Shea, Vitamina B2, Vitamina C, Vitamina E.

Paketimi: 10 ml/ 3.8 g         

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
SALUTE E BENESSERE A.P.E_DRRruga Tregetare Lagja nr.1 DR0692957082
FARMACI ANJA POGRADECPOGRADEC0696152888
Farmaci SILVIPHARMAPogradec Lagjja 1 Rruga 1 Qershori 0698404661
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI MERI_KOKORCE695734749
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
FARMACI RX ONE PHARMACYLagja Pavarsia Vlore
FARMACI ELA B PG.POGRADEC0693275931
FARMACI IMENARruga Avni Rustemi-Korce0695397966
FARMACI BIO PLUS_KORr.28 Nentori_KORCE693953690
FARMACI ZALMER_KorceBilisht-Korce694588759
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
FARMACI YLLITirane0684043778
FARMACI NUTRI Rruga e Dibres Tirane06942697419
FARMACI RRAPOTIRANE0696368479
FARMACI PHARMALIFE_DRLagja nr.17 rruga"Neki Libohova"-Durres0692077739
FARMACI SANDRI 2_KOKORCE692568812
Product tags
Products specifications
Sipas trupit Buzet
Sipas tipit te produktit Lip Balm
Sipas Linjave Pharmacy Laboratories
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.