LIPS liquid

€5.67
Produkt kozmetik i cili mbron dhe mirëmban mukozat e kavitetit oral. I rekomanduar në rast acarimi ose dëmtimi të epitelit të mukozave të kavitetit orale që mund të shkaktohet nga protezat, paisjet ortodontike, ulcerat (apthae) ose kandidoza orofaringeale.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11166

Falë veprimit antimikrobial, lehtëson dhimbjen, parandalon acarimet e mëtejshme dhe ndihmon në rigjenerimin e mukozave dhe mishrave të dhëmbëve. Mund të përdoret dhe si larës gojë, për të targetuar zonat më të thella të kavitetit oral.

Përdorimi: Përdoreni sipas nevojës.

Përbërësit: Klorheksidin Diglukonat 0.1%, Glicerin, Ekstrakt Sherebele (Salvia Officinalis)

Paketimi: 100 ml

 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci ERI KorceKorce Lagjja 3 blv Fan Noli objekti 380693583858
FARMACI ALFA PGPogradec0692055145
FARMACI PURAFARMPogradec083223089 / 0692734445
FARMACI ANA BRBerat0694295424
FARMACI JULI_KORCEKORCE699239633
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI REARMRruga Bardhok Biba Tirane0692238973
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI MEGI_KOKORCE699650596
FARMACI LUENABerat0693328322
Farmaci Mega LacLac Lagj. Nr3 Rr. Unaza, Ndr. 1kateshe0676200952
FARMACI ELA B PG.POGRADEC0693275931
Farmaci ParidSarande Lagja nr 1 Rruga Butrinti0695708959
Farmaci SILVIPHARMAPogradec Lagjja 1 Rruga 1 Qershori 0698404661
Farmaci Orange Farmaci 017Korce Lagjja 5 shetitorja Fan Noli0698693562
Specifikime
Sipas Linjave Pharmacy Laboratories
Sipas trupit Buzet
Sipas tipit te produktit Serum
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.