LIPS ointment

€3.08
Pomadë e cila mbron dhe mirëmban lëkurën e gojës. E rekomanduar në rast carje të pjesëve anësore të buzëve, abrazioneve apo deskuamimit.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11170

Përbërësit aktiv ndihmojnë në rigjenerimin, zbutjen dhe mirëmbajtjen e një lëkure të shëndetshme. Pomada ka veti bakteriostatike dhe fungostatike që mbrojnë nga kontaminimi bakterial dhe fungal.

Përdorimi: Përdoreni sipas nevojës.

Përbërësit: Ekstrakt Sherebele (Salvia officinalis), Vitamina B2, Zink.

Paketimi: 5 ml                      

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci DYRRAHDurres,Lagjja 17, Rr Halil Myrto, kt 10693461774
FARMACI EDEN TIRANEZogu i zi TIRANE0694255869
Farmaci Mega LacLac Lagj. Nr3 Rr. Unaza, Ndr. 1kateshe0676200952
FARMACI Jurgen Babamusta_DRDurres052237386 / 0692126053
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380 / 694331663
Farmaci Orange Farmaci 017Korce Lagjja 5 shetitorja Fan Noli0698693562
FARMACI KSANTI FARMA TIRANEQyteti Studenti TIRANE0695707146
FARMACI FATJONA VLORELagjja 28 Nentori, Objekt nr.40694737049
FARMACI LAURETA GJOKA VLVlore033222331
FARMACI EVI_VL (Adhurim Hoxha)VLORE
LIFEMED SHPK (Farmaci Imifarma 3)Tirane Rruga Isuf Elezi Pall Colombo0674089009
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
Farmaci ORANGE farmaci 033Fier Lagjja 15 Tetori0692209778
FARMACI MALVINA TIRANEUnaza e re TIRANE0675243933
FARMACI Nr.9 Plus (ANISA)-VloreVLORE0699737727
FARMACI JURI LACLa�0695613353
Farmaci ALDODurres Maminas 0686544047
FARMACI 1 MAJI VloreVlore Lagja 1 Maji Rruga Sazani 0693346450
FARMACI EVA BIBA_SHKSHKODER696341633
Farmaci Galen PharmaTirane Rruga Kavajes dyqani 5/10693257207
FARMACI MISHELDURRES052420402 / 0694000060
FARMACI GLEDIS TIRANETIRANE0675562444
FARMACI ROMA DurresPerballe Flag ship centre Durres695442044
FARMACI TROPLINI DRDurres0698735629
FARMACI JORA_TRRr.Shkelqim Fusha_Q.Kristal_TIRANE699693169
FARMACI FARMACITY-FISHTA 1Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit Tirane 0693063744
FARMACI IRMA PRIFTILushnje0697240613
FARMACI ENI PHARMARRUGA E KAVAJES PALLATI 185 TIRANE0695217153
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane QENDRA TREGETARE TIRANA RING CENTER0694067477
Farmaci LIZETA TERMINALIKorce Lagjja 9 Rr Kico Greco 0682019477
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
FARMACI AGIMI 1 Tirane Tirane Astiri0696563486, 0673225364
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI ZALMER_KorceBilisht-Korce694588759
FARMACI EVA-FARMA Tirane042400526
FARMACI HELPTIKA DEVOLLDevoll Korce0684023127
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
FARMACI MARSIDA SHShkoder0688380564
FARMACI PLUSTirane682257704 ,0697110170
FARMACI ORANGE 040Rruga George W.Bush Perballe Toptani Tirane0694030070
FARMACI MOZA _YzberishtTIRANE694569482
FARMACI NR. 1_PLAZHDURRES0696853184
Farmaci BULICA PHARMAKukes Lagja nr 7 Rr Zabeli, Ndertese nr 10692292368
FARMACI MEGI_KOKORCE699650596
FARMACI REARMRruga Bardhok Biba Tirane0692238973
FARMACI KLARA_TRTirane,BLV ZOGI I 0692611624
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI VALBONA VLVlore033232702 / 0695809057
FARMACI IMENARruga Avni Rustemi-Korce0695397966
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
FARMACI CANAJ FARMA _TRKRISTAL-TIRANE42442020
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
FARMACI MIRELA BERATBERAT0697216839
FARMACI BARDHI H&BShkoder0682097990
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
FARMACI GRADICA Tirane Tirane BLV"Blu",KAMEZ0674639661
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
Farmaci DEI KUTALLI / BERAT0695375292
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
Farmaci ELENA KALAJA-DRDURRES52237187
FARMACI SHAMETI DURRESDURRES0697703001
FARMACI ENIKA DRDurres052231187
FARMACI PHARMAWEST Sh.p.k(GARDA) TIRANERruga Ibrahim Rugova692023111
FARMACI BOCILagja Beslidhja,Rr.Papa Gjon Pali ll Lezhe0696297455
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI SHABA DRDURRES0692865904
FARMACI ANARruga 5 Maji Tirane0682012282
FARMACI NILA DURRESDURRES0692939476 / 0699415511
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
FARMACI URGJENCA_KOLagjja 4, Rruga Todi Vogli, Pallati 7,Kati I672022901
Specifikime
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas trupit Buzet
Sipas Linjave Pharmacy Laboratories
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.