Classic II S.E. Teaching Stethoscope

€179.01
Littmann- Stetoskop i dyfishte per profesor dhe student.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1930

- Me dy ngjyra per te diferencuar pjesen e studentit dhe te profesorit

- Tub i gjate 102 cm per te levizur lehtesisht rrotull pacientit

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas LinjaveLittmann
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.