Pid Block lozione spray

1 550 Lekë
Locion alkoolik per parandalimin nga parazitet e kokes (morrave) dhe vezeve te tyre (therrizave), pa agjente kimike.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Locion alkoolik për parandalimin nga parazitët e kokës (morrave) dhe vezëve të tyre (thërrizave), pa agjentë kimikë. Përmban ekstrakte bimore dhe vajra esencialë: antiparazitarë natyralë, që krijojnë një ambjent të disfavorshëm për parazitët, por njëkohësisht mbrojnë flokun dhe lëkurën, duke evituar irritimin dhe erërat e këqija.

 Përdorimi: Sprucohet direkt në flokë të thatë dhe skalp. Rekomandohet për të gjithë ata që që kanë ose janë të predispozuar të kenë probleme me parazitët dhe thërrizat.

Paketimi: Flakon 100 ml

Vaj Tea Tree

Vaj Argani

Vaj Neem

Pantenol

Mente

Trumzë

Kanellë

Ulli

Lavandë

Rosmarinë

Sherebelë

Geraniolo

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BLERTA ROSHITirane0699183113
FARMACI STELA VLVlore
Farmaci Endri 2Rr.Ali Demi Njesia Bashkiake nr.1 Tirane0699976077 ,0693577133
M & SONS Tirane Tirane Rr. Lord Bajron,Njesia Bashkiake Nr.110677186344 , 0683680681
FARMACI SIENA _Orikum-VloreORIKUM-VLORE
FARMACI JORA_TRRr.Shkelqim Fusha_Q.Kristal_TIRANE699693169
FARMACI GJERMANE_ELBELBASAN0693213844
Farmaci Pranvera Musaraj Tirane Tirane Bulev Blu,P-30_Kamez0686689968
FARMACI LIVIDATirane042360334
FARMACI LOLA ANILAKAVAJE55243654
FARMACI Rrapaj TRRruga Bajram Curri Tirane 692676212
FARMACI FARMANORDTirane0682062820
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE
FARMACI BIOSA Tirane Tirane Prane Burgut0696167150
FARMACI ZAIMITirane0698316554
FARMACI ITALFARMA ELElbasan0693370243
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI FLORATirane0682065190
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.